top of page
White Structure

İlişkinizdeki sorunları Çift Terapisi ile çözün

İlişkilerinizde yaşadığınız sorunların ilk seanstan çözüme kadar oluşturulacak yol haritasını dinlemek için hemen ulaşın!

Benim Yaklaşımım

Daha mutlu, güçlü insanlar.

Danışmanlar, bazılarının helikopter görüşü dediği şeyi uzaktan görme ve zor durumlara yeni bir ışık tutma yeteneğine sahiptir. Çoğu zaman zor kararlarda ses getiren bir tahta görevi görebilir, becerileri keskinleştirmeye yardımcı olabilir ve motive edebilirler.

Hizmetlerim

Ücretsiz Ön Görüşme Yapın

Yapacağımız ön görüşmede yaşadığınız sorunları analiz edip, ücretsiz bir şekilde çözüm haritamızı oluşturalım. 

Randevu Alın

Kariyerimizi hayatınızı
iyileştirmeye adadık 

Uzman Psikolojik Danışman ile bire bir çalışmak, en büyük hedeflerinizi belirlemenize ve onlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Danışmanlarımız, kariyerlerinde, ilişkilerinde ve yaşam kalitelerinde dikkate değer değişikliklerle sonuçlanan, düşüncelerine meydan okumalarına yol açan önemli atılımlar yaşarlar.

logo

Hedefinizi Belirleyin

En güzel zamanlarınızı anlatarak tekrar o günlere gideceğiniz bir sürece girdiğinizi unutmayın.

soru işareti logo

Cevapsız Sorunuz Kalmasın

Sizleri ilgiyle, özenle dinleyerek aldığımız profesiyonel eğitimle sorduğunuz her soruya, probleme en detaylı cevabı veriyoruz.

terazi logo

Dengeyi Bulun

En iyi durumu yakalayana kadar sizin yanınızdayım.

kalp logo

Nefesinizi Hissedeceksiniz

Kısa bir sürede nefes aldığınızı hissedeceğimizin garantisini veriyorum.

Eşim Terapiye Gelmek İstemiyor

Sık karşılaştığım bu eşlerden birisinin sorumluluktan kaçma durumuyla ilgili önerimi almak için formu doldurun. En kısa sürede size ulaşarak ön görüşme gerçekleştirelim. 

Sizi Arayalım

form

Mesajınız için teşekkürler!

ele ele tutuşan iki el

Sayılarla
Danışmanlıklarım

Danışmanlık sürecinde başarı, kişinin kendisiyle olan ilişkisini ve hayattaki hedeflerini gerçekleştirme becerisini arttırmakla ilgilidir. Danışmanlar, danışanlarının benzersiz durumlarını ve hedeflerini anlamak için çeşitli yöntemler kullanırlar. Bu süreçte sayılar kadar önemli olan şey, danışanın özgünlüğü ve kendi benzersiz başarı ölçütleridir.

eli kalem tutan bir çift kadın eli
psikolog fatma subaşı

Fatma SUBAŞI

Psk. Dan. Fatma Subaşı, Lisans eğitimini Ufuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü başari ile  tamamlamıştır.İstanbul Üniversitesi çocuk gelişimi bölümünde okul hayatına devam etmektedir.

Psk. Dan. Fatma Subaşı mesleki çalışmalarına ise şu an Fatma Subaşı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nde devam etmektedir.

bottom of page