top of page
  • Yazarın fotoğrafıFatma Subaşı

Boşanma Sonrası Danışmanlık ve Terapi

Evlilik, iki insanın hayatlarını birleştirmek adına aldığı bir karardır. Bu kararı alırken her iki tarafta birbirinin iyi gününde, kötü gününde, sağlıkta ve hastalıkta yanında olacağına dair söz verir. Bazen iki tarafta evlilik süreçlerinin yolunda gitmediğini düşünebilir ve aralarında ki çatışma gitgide artabilir. Evlilik çatışması insan yaşamında rahatsız edici bir problemdir. Her evlilikte bazı problemler yaşanır fakat bazen bu problemler işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir ve çiftler yollarını ayırmak isteyebilir.

Evlilik artık devam edemeyecek bir boyuta geldiyse profesyonel bir destekle beraber tarafların birbirine zarar vermeden, saygı çerçevesi dahilinde ve varsa çocukları koruyarak boşanma sürecini sağlıklı bir şekilde atlatabilmeleri mümkündür. Fatma SUBAŞI Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak önceliğimiz, aile içerisinde yaşanan anlaşmazlıkların çözüme kavuşması ve daha güçlü olması için desteklemek, eğer çiftlerden biri boşanmakta kararlıysa her iki tarafı da şartları kabul etmeye hazırlamak ve bu süreci en sağlıklı bir şekilde atlatmalarında yardımcı olmaktır.

Boşanma Öncesi ve Sonrası Danışmanlıkta Hizmet Verdiğimiz Alanlar Çatışma ve Gerginliği Çözümleme Problemleri En Aza İndirme Çocukların Korunması Boşanma Sürecine Adapte Olabilme Yeni Hayat Şartlarına Hazırlık Boşanma Sürecini Kabullenme Daha birçok konuda sizlere boşanma öncesi ve sonrası danışmanlık hizmeti veriyoruz.


2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page