top of page
Adsız tasarım (6).jpg

Daha iyi bir size ulaşmak için 

Süpervizyon Eğitimi

Süpervizyon eğitimi, profesyonel gelişiminizin önemli bir parçasıdır. Bu eğitimle, mesleki becerilerinizi geliştirirken, kendi işinizi de değerlendirme ve yeniden odaklanma fırsatı bulursunuz."

Benim Yaklaşımım

Daha mutlu, güçlü insanlar.

Danışmanlar, bazılarının helikopter görüşü dediği şeyi uzaktan görme ve zor durumlara yeni bir ışık tutma yeteneğine sahiptir. Çoğu zaman zor kararlarda ses getiren bir tahta görevi görebilir, becerileri keskinleştirmeye yardımcı olabilir ve motive edebilirler.

Hizmetlerim

Ücretsiz Ön Görüşme Yapın

Yapacağımız ön görüşmede yaşadığınız sorunları analiz edip, ücretsiz bir şekilde çözüm haritamızı oluşturalım. 

Randevu Alın

Kariyerimizi hayatınızı
iyileştirmeye adadık 

Uzman Psikolojik Danışman ile bire bir çalışmak, en büyük hedeflerinizi belirlemenize ve onlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Danışmanlarımız, kariyerlerinde, ilişkilerinde ve yaşam kalitelerinde dikkate değer değişikliklerle sonuçlanan, düşüncelerine meydan okumalarına yol açan önemli atılımlar yaşarlar.

logo

Hedefinizi Belirleyin

En güzel zamanlarınızı anlatarak tekrar o günlere gideceğiniz bir sürece girdiğinizi unutmayın.

soru işareti logo

Cevapsız Sorunuz Kalmasın

Sizleri ilgiyle, özenle dinleyerek aldığımız profesiyonel eğitimle sorduğunuz her soruya, probleme en detaylı cevabı veriyoruz.

terazi logo

Dengeyi Bulun

En iyi durumu yakalayana kadar sizin yanınızdayım.

kalp logo

Nefesinizi Hissedeceksiniz

Kısa bir sürede nefes aldığınızı hissedeceğimizin garantisini veriyorum.

Kendimi Profesyonel Olarak Geliştirmek İstiyorum

Bu eğitimle, zorluklarla başa çıkmak, mesleki sınırlarınızı belirlemek ve daha güçlü bir profesyonel kimlik geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları edinebilirsiniz. En kısa sürede size ulaşarak ön görüşme gerçekleştirelim. 

Sizi Arayalım

form

Mesajınız için teşekkür ederiz!

ele ele tutuşan iki el

Sayılarla
Danışmanlıklarım

Danışmanlık sürecinde başarı, kişinin kendisiyle olan ilişkisini ve hayattaki hedeflerini gerçekleştirme becerisini arttırmakla ilgilidir. Danışmanlar, danışanlarının benzersiz durumlarını ve hedeflerini anlamak için çeşitli yöntemler kullanırlar. Bu süreçte sayılar kadar önemli olan şey, danışanın özgünlüğü ve kendi benzersiz başarı ölçütleridir.

eli kalem tutan bir çift kadın eli
psikolog fatma subaşı

Fatma SUBAŞI

Psk. Dan. Fatma Subaşı, Lisans eğitimini Ufuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü başari ile  tamamlamıştır.İstanbul Üniversitesi çocuk gelişimi bölümünde okul hayatına devam etmektedir.

Psk. Dan. Fatma Subaşı mesleki çalışmalarına ise şu an Fatma Subaşı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nde devam etmektedir.

bottom of page